Šventiniu laikotarpiu Kauno policijos pareigūnų dovanos bei dėmesys esantiems šalia

Data

2018 12 31

Įvertinimas
0
7.jpg

Gruodis - mėnuo, kuomet visi laukia gražiausių metų švenčių, gyvena stebuklo laukimo bei šventinėmis nuotaikomis. Itin džiugu, kad šiuo laikotarpiu rūpinamės ne tik artimaisiais, bet ir kitais esančiais šalia, kuriems galbūt trūksta mūsų dėmesio ir mažos pagalbos.


 Kauno apskrities policijos bendruomenės pareigūnai prieš Šv. Kalėdas lankėsi Kaune, Panemunėje esančiuose socialinės globos namuose. "Džiaugiamės turėdami galimybę ne tik susitikti bei pabendrauti, bet ir dalintis savo šiluma, dėmesiu bei šypsena su greta esančiu. Šventiniu laikotarpiu dažnai bėgame net nesusimąstydami, kad tai būtent ta akimirka, kai reikia sustoti ir dalintis gerumu su kitais", - sakė Kauno apskrities policijos bendruomenės pareigūnė.
 Linkėjimų ir šiltų apkabinimų tikrai netrūko, ne tik vieni kitus sveikino švenčių proga, pareigūnės taip pat įteikė globos namams praversiančių dovanų, inventoriaus, kuris tikimasi palengvins senolių kasdienybę šiuose globos namuose.


Taip pat gerumu dalinasi ir Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai, kurie jau ketvirtus metus prieš kiekvienas didžiąsias metų šventes vykdo gerumo akciją „Iš rankų – į rankas“. Akcijos tikslas - dalintis gerumu ir šiluma su tais, kam to labiausiai reikia, tad Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai bei Kauno rajono savivaldybės atstovai aplankė Kauno rajone, Vandžiogalos sen., gyvenančią šeimą. Gausi šeima, šilti ir labai jaukūs namai išdavė, kad čia gyvena rūpestingi šeimininkai.


Vaikams bei tėveliams buvo įteiktos saldžios ir praktiškos dovanėlės. "Mažoji šeimos atžala spindinčiomis akimis pasakojo, kam ir kaip padalins visas dovanas bei nustebusi pasakojo, kad Kalėdų seneliui parašė laišką, bet nesitikėjo, kad jis paprašys, jog dovanas įteiktų policijos pareigūnai. Pats geriausias ir šilčiausias jausmas matyti džiaugsmo pilnas vaikų akis ir nuoširdžias šypsenas jų tėvelių veiduose", - prisimena Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnė Monika Puškovienė.


Kauno apskrities policijos pareigūnai linki visiems gyventojams saugių ir gražių švenčių!