Sulaikytas pirotechnikos gaminius galimai nelegaliai platinęs asmuo

Data

2017 12 28

Įvertinimas
0
DSC_0021.jpg

Gruodžio 26 d. Jonavos rajone jaunas vyras, gimęs 1991 m., bandė uždegti petardą, kuri tik uždegta sprogo ir stipriai sužalojo ranką. Dėl šio įvykio Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 138 str. 1 d., už kurį gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.


Ikiteisminio tyrimo metu nustatyta, kad sužalotasis asmuo petardą galimai įsigijo iš asmens, kuris viename iš socialinių tinklų yra pasivadinęs Maratu Piratu. Šiandien, gruodžio 28 d., Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos pareigūnai sulaikė 1990 m. gimusį vyriškį, kuris neturėdamas licenzijos prekiavo pirotechnikos gaminiais. Sulaikymo metu šio vyro automobilyje ir namuose rastas didelis kiekis pardavimui skirtų pirotechnikos gaminių.


Dėl šio radinio vyras dar įtariamas vertęsis neteisėta ūkine, komercine, finansine ar profesine veikla. Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 202 str. 1 d., už tai gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.


Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir kontroliuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūra.