Savaitgalį nustatytas ne vienas neblaivus vairuotojas

Data

2019 12 22

Įvertinimas
0
IMG_20191221_235024.jpg

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai šį savaitgalį ir toliau Kauno apskrities teritorijoje aktyviai vykdė priemones, skirtas neblaiviems, apsvaigusiems nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų vairuotojams nustatyti. Taip pat pareigūnai tikrino, kaip vairuotojai naudojasi saugos diržais, vykdė pėsčiųjų kontrolę.
Penktadienį vakare kartu su Panevėžio apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais iš viso buvo patikrtintos 747 transporto priemonės, o jų vairuotojams - blaivumas. 2 vairuotojai lengvuosius automobilius vairavo vartoję alkoholio. Vienam iš jų nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,95 prom., kitam – vidutinis (1,62 prom.). Dar viena vairuotoja taip pat buvo vartojusi alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos – 0,41 prom. 1 vairuotojas vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės to daryti.
Šeštadienį nuo 19.00 val. iki vidurnakčio Kauno mieste patikrintos 426 transporto priemonės ir jų vairuotojai. Sustabdytas vienas pradedantysis vairuotojas, kuris, kaip paaiškėjo, buvo vartojęs alkoholio. Alkotesteriu jam nustatyta 0,29 prom. Dar dviem asmenims, vairavusiems transporto priemones, nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,64 prom. ir 0,89prom. Ar trys vairuotojai taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo leistinos normos – 0,18 prom., 0,20 prom. ir 0,31 prom. 1 vairuotojas vairavo transporto priemonę neturėdamas teisės to daryti.
Tiek penktadienį, tiek šeštadienį viešosios tvarkos pažeidimų nebuvo nustatyta. Primename, kad tokios ir panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės ir toliau bus aktyviai vykdomos.
Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.