2023-01-16

Policijos pareigūnai aiškinasi, kas bandė pasisavinti prekes

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl pasikėsinimo padaryti nusikalstamą veiką ir vagystės, kuomet praėjusių metų gruodžio 17 d. apie 14.50 val. Kaune, Islandijos pl., iš parduotuvės pasikėsinta pavogti įvairių prekių, tačiau nusikalstama veika nebaigta. Prekių, kurias buvo pasikėsinta pasisavinti, vertė siekia apie 260 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 606 49 arba el. paštu [email protected].
Kauno apskr. VPK Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 22 str. ir 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.