Policija aiškinasi, kas nusprendė paauklėti nepilnametes

Data

2021 07 21

Įvertinimas
0
foto.png

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet liepos 12 d. apie 22.30 val. Kaune, Jonavos g., pėsčiųjų ir dviračių take, nenustatytas vyras, pasipiktinęs, kad nepilnametės su motorine transporto priemone prieš tai važiavo dviračių taku, tyčia nulaužė motorolerio veidrodėlį ir numetė jį nuo tilto. Nulaužęs ir kitą veidrodėlį, bandė jį mesti į nepilnametę, taip pat grasino nuo tilto numesti ir motorolerį. Nuotraukoje užfiksuotas vyras, galintis turėti tyrimui svarbios informacijos. 
Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Nemuno policijos komisariatą telefonu  8 700 65 093 arba rašyti el. p. [email protected]
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Nemuno policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 4-ojo sk. prokurorai.