Po pranešimo apie galimai nuskendusį žmogų, Kauno apskrities policija aiškinasi įvykio aplinkybes

Data

2021 07 20

Įvertinimas
0
nuotrauka_nr_15(1).jpg

Sulaukus nerimą keliančio pranešimo apie tai, kad Kauno rajone, tvenkinyje, galimai nuskendo žmogus, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai pradėjo aplinkybių patikslinimą.
Vakar, apie 21.30 val. buvo gautas gyventojų pranešimas apie Kauno r., Paraželių k., prie tvenkinio paliktus drabužius. Įtariant, kad vandens telkinyje galėjo nuskęsti žmogus, į įvykio vietą išvyko policijos pareigūnai, kuriems į pagalbą pasitelkti Kauno priešgaisrinės gelbėjimo valdybos narai ir kinologas su šunimi. Apieškojus vandens telkinį ir aplinkines teritorijas, skenduolis rastas nebuvo. 
Dėl šio įvykio Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnai pradėjo aplinkybių patikslinimą. Šiandien įvykio vietoje ir toliau atliekami paieškos veiksmai, dirba narų komanda, bendradarbiaujama su Rokų seniūnija. 
Policija aiškinasi, kam gali priklausyti prie tvenkinio palikti nedidelio dydžio, kaip įtariama, paauglio drabužiai – juodos spalvos sportiniai bateliai, mėlyni marškinėliai trumpomis rankovėmis, pilkos spalvos šortai. 
Asmenis, atpažįstančius šiuos drabužius, ar žinančius, kam jie priklauso, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 60 099 arba rašyti el. paštu [email protected]