Per tris savaitgalius Kauno apskrityje – įspūdingi skaičiai patikrintų transporto priemonių bei nustatytų pažeidimų

Data

2021 01 04

Įvertinimas
0
Kaunas8.jpeg

Per tris savaitgalius patikros postuose Kauno apskrityje pareigūnai iš viso sustabdė beveik 364 tūkst. transporto priemonių, daugiau nei 12,5 tūkst. teko apsisukti.
Kauno apskrities policijos pareigūnai, kaip ir kolegos visoje šalyje, tris savaitgalius organizavo stacionarius kontrolės postus savivaldybių centrų prieigose, kuriuose kontroliuotos vykstančios transporto priemonės. Dalis įvažiavimų buvo užtverta techninėmis priemonėmis, pastatyti draudžiamieji ženklai. Pareigūnams postuose į pagalbą pasitelkti Šaulių sąjungos atstovai, VST pareigūnai, kolegos iš Karo policijos, Lietuvos policijos mokyklos instruktoriai ir kursantai, policijos rėmėjai ir kt.
Iš viso per tris savaitgalius pareigūnai išaiškino net 305 Kelių eismo taisyklių pažeidimus, sustabdė beveik tris dešimtis vairuotojų, neturėjusių teisės vairuoti, 17 ieškomų asmenų (dauguma vengė karo prievolės), administracinio nusižengimo protokolus surašė pusšimčiui neblaivių vairuotojų. Dar 9 vairuotojų, sėdusių vairuoti išgėrus, atžvilgiu pradėti ikiteisminiai tyrimai.
Pareigūnai dėkoja gyventojams, kurie, atsižvelgę į raginimus saugoti kitus ir save, atsisakė nebūtinų kelionių liko namuose, bei visiems su pateisinama priežastimi vykusiems ir su savimi turėjusiems kelionę pagrindžiančius dokumentus, kad patikros poste sustojimas truktų kuo trumpiau.