Pareigūnai toliau ieško iš namų išėjusio ir iki šiol negrįžusio vyro

Data

2019 11 27

Įvertinimas
0
Lukosius.jpg

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai toliau ieško Vaclovo Lukošiaus, gimusio 1944 m., kuris lapkričio 20 d. apie 15.45 val. išėjo iš namų, esančių Kėdainių rajone, Pelėdnagių kaime, tačiau iki šiol negrįžo.
Prie dingusiojo paieškos prisidėjus priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnams ir bendruomenės gyventojams, kartu su tarnybiniais šunimis apieškotos apleistos ir miškingos vietovės, vandens telkiniai, gretimos apylinkes, tačiau vyro vis dar nepavyksta rasti ir prašoma dar kartą gyventojų pagalbos.
Vyro požymiai: apie 160 cm ūgio, liekno kūno sudėjimo, trumpų žilų plaukų, su ūsais. Išeidamas vilkėjo pilkos spalvos džemperį ir samanų spalvos kelnes.
Asmenis, ką nors žinančius apie dingusiojo Vaclovo Lukošiaus buvimo vietą, ar galinčius suteikti reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK  tel.  (8 37) 303 450, skubios pagalbos telefonu 112 arba rašyti el. paštu mindaugas.yla@policija.lt.
Tyrimą organizuoja ir jį koordinuoja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros Penktojo skyriaus prokurorai.