Pareigūnai sprendžia mįslę: padangų komplektas ir lempos yra, o jų savininkas - ne

Data

2019 11 21

Įvertinimas
0
lempa.jpg

Kauno apskrities policijos pareigūnai aiškinasi kiek neįprastą situaciją, kuomet šio mėnesio pradžioje kaunietis savo automobilyje rado tikrai ne jam priklausančius daiktus, o kam jie priklauso – nežinia. Policijos pareigūnai nori grąžinti radinį tikrajam savininkui, tad prašo gyventojų pagalbos.
Lapkričio 8 d. apie 13.30 val. Kaune, Eivenių g., Kauno klinikų teritorijoje esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje, vyras, sugrįžęs prie savo automobilio „Audi“, jame aptiko tai, ko tikrai nebuvo palikęs. Į automobilį buvo įdėtos keturios padangos su lengvojo lydinio ratlankiais ir dvi priekinės automobilio lempos. Jokių įsibrovimo žymių nerasta, jokie asmeniniai daiktai nedingo. Kas į užrakintą automobilį galėjo įdėti daiktus ir vėl po to jį užrakinti – nežinia, liudininkų nėra, o ir vaizdo kameromis ta aikštelės dalis nefiksuojama.
Gyventoją, pasigedusį ir, tikėtina, kad į beveik identišką, tik ne savo automobilį susidėjusį daiktus, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 64 957, 8 700 64 940 arba el. paštu tomas.rinkevicius1@policija.lt.