Pareigūnai ieško vyro, su kuriuo žada aptarti eismo kultūros, elgesio viešose vietose principus

Data

2020 12 09

Įvertinimas
0
3.jpg

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, kuomet vakar, gruodžio 8 d., apie 11.30 val. Kaune, Baltų pr., automobilio „Lexus RX450H“ vairuotojas sukėlė avarinę situaciją, o pareiškėjui panaudojus automobilio garsinį signalą, prieš jį smurtavo, užblokavo kelią kitiems eismo dalyviams, taip pažeisdamas viešąją tvarką. 
Gyventojus, kurie nurodytu laiku buvo nusikalstamos veikos padarymo vietoje ir dėl to neturėjo galimybės pravažiuoti nurodyta gatve, taip pat asmenis, žinančius, kas galėjo vairuoti minėtą „Lexus“ automobilį bei galinčius suteikti informacijos apie įvykį prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK tel. (8 700) 60632 arba rašyti el. paštu [email protected]  
Šį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.
Tokie viešosios tvarkos pažeidimai Kauno apskrityje užfiksuoti nebe pirmą kartą. Lapkričio mėnesį pradėta keletas tyrimų dėl panašiomis aplinkybėmis padarytų viešosios tvarkos pažeidimų. Lapkričio 18 d. apie 15.45 val. Kaune, K. Baršausko g., kilusio konflikto metu tarp dviejų automobilių vairuotojų, automobilio „Audi S6“ vairuotojas viešoje vietoje įžūliu elgesiu, piktybiškai tyčiodamasis, vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams, sutrikdė visuomenės rimtį ir tvarką, smurtavo prieš kito automobilio vairuotoją. Lapkričio 19 d. apie 15.40 val. Kaune, Karaliaus Mindaugo pr., dėl automobilių stovėjimo vietos kilusio konflikto metu, automobilio „Mercedes Benz“ vairuotojas taip pat elgėsi įžūliai, smurtavo prieš kito automobilio vairuotoją, demonstravo nepagarbą aplinkiniams ir trikdė viešąją tvarką. Lapkričio 21 d. apie 10.00 val. Kaune, Pramonės pr., prieš automobilio vairuotoją smurtavo jam nepažįstamas asmuo. Visais atvejais pradėti ikiteisminiai tyrimai.
Pareigūnai pabrėžia, kad tokie įžūlūs viešosios tvarkos pažeidimai nėra toleruotini, o už tai Lietuvos Respublikos baudžiamajame kodekse numatyta baudžiamoji atsakomybė – viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.