2023-01-27

Pareigūnai aiškinasi, kas iš degalinės išvažiavo su pilnu baku ir neišleido nei cento

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, kuomet sausio 3 d. apie 21.25 val. Kaune, Žemaičių pl., automobilio vairuotojas užsipylė daugiau nei 120 litrų kuro ir pasišalino iš degalinės nesusimokėjęs už jį. Padaryta turtinė žala siekia apie 190 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo vyrą, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojus, atpažįstančius šį vyrą, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK miesto Santakos policijos komisariato pareigūnus telefonu 8 700 606 83 arba 112, arba el. paštu [email protected].
Kauno apskr. VPK miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. 
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.