Mainais už atvirutę – vairuotojų pažadas vaikams

Data

2018 12 19

Įvertinimas
0
8.JPG

Šį mėnesį kauniečiai galėjo pastebėti įvairiausiose miesto gatvėse Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnes, stabdančias vairuotojus. Jie stabdyti ne atsitiktinai – būtent vairuotojams moksleiviai įteikė simbolines atvirutes, kurių tikslas ne tik pasveikinti su artėjančiomis šventėmis, bet ir atkreipti dėmesį į pėsčiuosius kelyje. Prie šios akcijos prisijungę Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus Žmogaus saugos mokytojų metodinio būrelio nariai vykdė prevencinę akciją „Aš ir tu atsargūs – kai slidu“.


Gruodžio mėnesį vykdyta jau ne pirmus metus organizuojama akcija „Aš ir tu atsargūs – kai slidu“, prie kurios prisijungė ne tik Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus Žmogaus saugos mokytojų metodinio būrelio nariai, ugdymo įstaigų auklėtiniai, bet ir vairavimo mokykla  „ARV-Auto“. Šia akcija norima ne tik vaikams, kurie piešia atvirutes, priminti, jog kelyje privalu elgtis atsakingai, bet ir vairuotojams, kuriems patys atviručių autoriai įteikia savo ruoštus darbelius. Ugdymo įstaigų auklėtiniai, įteikdami atvirutes-sveikinimus, linkėjo gražių artėjančių švenčių, o mainais už tai vairuotojai žadėjo būti atsargūs kelyje, saugoti ne tik save, bet ir kitus eismo dalyvius. Policijos pareigūnai vairuotojams ne tik palinkėjo saugių artėjančių švenčių, bet taip pat priminė svarbiausias Kelių eismo taisykles.


„Pagrindinis šios prevencinės akcijos tikslas - padidinti vairuotojų sąmoningumą, priminti, jog žiemą keliuose, eismo sąlygos tampa sudėtingesnės, todėl ne tik vairuotojai, bet ir pėstieji eismo dalyviai turi tapti dar labiau atsargesni bei budresni“, - po vykdytos akcijos kalbėjo Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai.