Kėdainių policija įtariamuosius sulaikė greičiau nei buvo pranešta apie vagystę

Data

2023 11 14

Įvertinimas
0
garazas.jpg

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai sulaikė du vyrus, kurie, kaip įtariama, įvykdė vagystę. Įdomiausia, kad jie sulaikyti dar iki nukentėjusiajam pastebėjus apie dingusius daiktus. 

Lapkričio 3 d. apie 9.00 val. Kėdainiuose, M. Daukšos g., iš garažo, sulaužius pakabinamą spyną, pavogti įvairūs įrankiai. Padaryta turtinė žala siekė daugiau nei 1800 eurų. Nors policijos pareigūnai šį pranešimą gavo ryte, įtariamieji jau buvo sulaikyti. 
Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai Kėdainiuose lapkričio 3 d. apie 3.50 val. sulaikė du vyrus (gim. 2001 m. ir gim. 1992 m.), kurie su savimi turėjo dingusius daiktus. Sulaikytiems vyrams pareikšti įtarimai, abu vyrai yra žinomi policijos pareigūnams. 
Šiuo metu Kauno apskr. VPK Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai dėl vagystės atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 3 d. Už tai gresia bauda arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų. 
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 5-ojo skyriaus prokurorai.