Kauno pareigūnai sulaikė du brutalų plėšimą įvykdžiusius asmenis

Data

2022 11 14

Įvertinimas
0
Nuotrauka.jpg

Trečiadienio popietę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 2-ojo skyriaus pareigūnai po intensyvių paieškos veiksmų sulaikė du įtariamuosius, kurie sužalojo ir apiplėšė pusamžį vyrą.
Lapkričio 7 d. naktį Kauno r., Ilgakiemio k., į pusamžio vyro namus įsibrovė du kauniečiai (g. 1974 m., g. 1975 m.), kurie ne tik smurtavo prieš vyrą, bet ir pagrobė televizorių bei grynuosius pinigus. Lapkričio 9 d. popietę Kauno rajone policijos pareigūnai po intensyvių paieškos veiksmų vieno iš įtariamųjų namų teritorijoje atliktos kratos metu rado ne tik automobilį, kuriuo įtariamieji pasišalino iš nusikaltimo vietos, bet ir dalį pagrobto turto. Abu sulaikyti vyrai policijos pareigūnams žinomi dėl panašių nusikalstamų veikų įvykdymo.
Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai dėl plėšimo atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 180 str. 2 d. Už tai gresia laisvės atėmimas iki septynerių metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.