Kaune sulaikytas kitos apskrities pareigūnas, vykdęs nusikalstamas veikas

Data

2020 12 17

Įvertinimas
0
sdsdsd.JPG

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Imuniteto valdybos Korupcijos tyrimų skyriuje atliekamo ikiteisminio tyrimo metu dėl nusikalstamų veikų, numatytų Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 225 str. (kyšininkavimo), 227 str. (papirkimo), 228 str. (piktnaudžiavimo), šią savaitę, gruodžio 15 d., buvo laikinai sulaikytas Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato tyrėjas.
Tyrimo metu surinktais duomenimis pareigūnas galimai tarnybos metu iš seksualinių paslaugų teikimu užsiimančių asmenų už savo neteisėtą neveikimą vykdant įgaliojimus, t. y. už minėtų asmenų nepatraukimą administracinėn atsakomybėn  už nusižengimą, numatytą Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 487 str. (vertimasis prostitucija), provokavo duoti kyšius ir juos priimdavo savo naudai.
Ikiteisminio tyrimo metu pareigūnui (gim. 1983 m.) pareikšti įtarimai dėl korupcinio pobūdžio nusikalstamų veikų padarymo (kyšininkavimo bei piktnaudžiavimo). Pareigūnas, tarnaujantis beveik 17 metų, nuo vakar, gruodžio 16 d., nušalintas nuo užimamų pareigų. Jam paskirtos kardomosios priemonės - rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir dokumento paėmimas.
Ikiteisminiam tyrimui vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokurorai.