Ieškomi tyrimui galintys padėti vyrai

Data

2020 11 26

Įvertinimas
0
Juodvarniai33.png

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet šių metų spalio 24 d. apie 19.00 val. Kaune, Šarkuvos g., buvo pavogta piniginė su dokumentais, mobilaus ryšio telefonas „Huawei P30“ ir elektrinis paspirtukas „Xiomi“, kurių bendra vertė 1040 eurų. Vaizdo kameros užfiksavo vyriškius, galinčius turėti reikšmingos informacijos tyrimui. 
Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60676 arba rašyti el.paštu [email protected]
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso  178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.