Galimai narkotinės medžiagos rastos ne tik vyro automobilyje, bet ir jo namuose

Data

2023 06 02

Įvertinimas
0
nuotrauka.jpg

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai pirmąją vasaros dieną patikrinę įtarimą sukėlusį automobilio vairuotoją, rado narkotinių medžiagų. Vyras pareigūnams prisipažino, jog galimai narkotinių medžiagų turi ne tik automobilyje, bet ir namuose.

Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai vakar, birželio 1 d., apie 17.10 val. Kaune, V. Krėvės pr., pastebėjo automobilį „Seat“. Pareigūnams priėjus prie automobilio, jo vairuotojas (gim. 1998 m.) atidarė automobilio langą ir iš vidaus pasklido specifinis galimai narkotinių medžiagų kvapas. Pareigūnams pasiteiravus, ar vyras turi draudžiamų daiktų, jis pateikė maišelį su galimai narkotinėmis medžiagomis. Maža to, kaunietis prisipažino, jog namuose turi daugiau galimai narkotinių medžiagų. Atlikus kratą vyro namuose V. Krėvės pr., rasta apie 70 g galimai narkotinių medžiagų. Kaunietis anksčiau policijos pareigūnams žinomas nebuvo.
Kauno apskr. VPK Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d. Už tai gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.