Dviratininko kelionę Kūčių išvakarėse apsunkino ne tik krentantis sniegas

Data

2018 12 28

Įvertinimas
0
auto.jpg

Praėjusią savaitę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu, gruodžio 17-23 dienomis, iš viso užfiksavo 130 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejų: 110 vairuotojų viršijo greitį nuo 10 iki 20 km/val., 18 – nuo 20 iki 30 km/val.,  2 – nuo 30 iki 40 km/val.

Taip pat tikrintas ir transporto priemonių vairuotojų blaivumas. Iš viso išaiškinta 11 neblaivių automobilių vairuotojų. Nustatyta 10 lengvo girtumo atvejų, 1 – vidutinio. Taip pat nustatyti 3 neblaivūs dviračių vairuotojai.

Gruodžio 23 d. apie 14.50 val. Kauno r., Ežerėlyje, Sodų g., pareigūnai pastebėjo įtartinai keliu važiuojantį dviratininką. Privažiavus prie jo ir pasiteiravus, dėl ko šiam taip sunkiai sekasi važiuoti, paaiškėjo, kad ne atėjusi žiema ir krentančios snaigės sunkina vairuotojui dviračio vairavimą. 47 metų vyriškiui buvo nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 1,25 prom.

Ankstyvą rytą, gruodžio 22 d. apie 7.30 val., Kėdainiuose patruliavę ir eismo saugumą užtikrinę Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos pareigūnai, patikrinimui sustabdė automobilį „BMW“. Bendraudami su šio automobilio vairuotoju, kilus įtarimui, kad jis gali būti vartojęs alkoholio,  patikrino jaunuolio blaivumą alkoholio matuokliu. 21 metų automobilio vairuotojui buvo nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 1,81 prom. Jaunas vyras buvo pristatytas į gydymo įstaigą kraujo mėginio paėmimui tiksliam girtumui nustatyti.

Praėjusią savaitę pareigūnai užfiksavo 14 pėsčiųjų eismo dalyvių padarytų Kelių eismo taisyklių pažeidimų. Pavojingo ir chuliganiško vairavimo pažeidimų neužfiksuota. Taip pat pareigūnai nustatė 6 asmenis, vairavusius transporto priemones, tačiau neturinčius teisės to daryti.
Kauno apskrityje šiais metais žuvo 22 eismo dalyviai (pernai iki gruodžio mėnesio pabaigos – 29), dar 853 sužeisti (pernai – 666). Primename, jog tokios bei panašios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau.
Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.