Dėl susišaudymo Kaune pradėtas ikiteisminis tyrimas

Data

2020 12 10

Įvertinimas
0
IMG-e18fbb50d39fe347a443ffd29f9d2cb8-V.jpg

Vakar, gruodžio 9 d., apie 20.40 val. Kaune įvyko aplinkinių dėmesį patraukęs incidentas, kurio metu buvo panaudotas, kaip įtariama, orinis ginklas, vienas lengvasis automobilis persekiojo kitą lengvąjį automobilį ir į jį atsitrenkė. Įvykio metu automobiliuose buvę žmonės nenukentėjo, autoįvykį sukėlę ir iš jo pasišalinę asmenys buvo surasti ir sulaikyti operatyviai į įvykio vietą atvykusių policijos pareigūnų, pradėtas ikiteisminis tyrimas.
Šiuo metu ikiteisminio tyrimo turimais duomenimis, incidentas įvyko aiškinantis jame dalyvavusių ir vienas kitą pažįstančių asmenų tarpusavio santykius. Abu sulaikytieji yra žinomi teisėsaugai. Atliekant pirminius veiksmus vieno iš jų kišenėje buvo rastas nedidelis kiekis, kaip įtariama, narkotinės psichotropinės medžiagos. Atliekant kratą jo gyvenamojoje vietovėje, taip pat rasta galimai narkotinių psichotropinių medžiagų bei keliolika įvairių mobiliojo ryšio telefonų, kurių įsigijimas nėra aiškus.
Ikiteisminis tyrimas šiuo metu atliekamas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 284 str. (dėl viešosios tvarkos pažeidimo) bei 259 str. 1 d. (dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti). Asmenims gresia iki laisvės atėmimas iki dvejų metų.
Šiandien bus sprendžiamas klausimas dėl kardomųjų priemonių sulaikytiesiems skyrimo. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros prokurorai, atlieka – Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai.
Asmenis, kurie matė minėtą įvykį viešoje vietoje, užfiksavo tai savo automobiliuose esančiais vaizdo registratoriais ar kitais būdais, prašome susisiekti su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnais el. paštu [email protected]