Daugiabučio namo kameros fiksuoja – dviratis nugvelbtas vidurnaktį

Data

2020 10 14

Įvertinimas
0
dv1.png

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet rugsėjo 4 d. apie 00.15 val. Kaune, Pramonės pr., iš daugiabučio namo laiptinės buvo pavogtas spyna prirakintas dviratis „Btwin“. Vaizdo stebėjimo kamerų buvo užfiksuoti vyrai, galintys turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 64840 arba rašyti el. paštu viktorija.varpuliene@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d. Už tai gresia viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas, arba laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės apylinkės prokuratūros Pirmojo skyriaus prokurorai.