Aiškinamasi, kas parduotuvėje sužalojo senolį

Data

2020 06 19

Įvertinimas
0
ieskome.jpg

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir nesunkaus sveikatos sutrikdymo, kuomet gegužės 30 d. apie 15.30 val. Kaune, A. Stulginskio g., esančiame prekybos centre konflikto metu buvo sužalotas vyras (gim. 1948 m.). Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenis, galinčius turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojus, atpažįstančius šiuos asmenis, žinančius jų buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 60664, (8 37) 303 450 arba rašyti el. paštu laima.petraskiene@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl viešosios tvarkos pažeidimo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau – LR BK) 284 str., ir dėl nesunkaus sveikatos sutrikdymo, pagal LR BK 138 str. Už tai gresia laisvės atėmimas iki trejų metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.