Visos naujienos

6.jpeg
2023 11 30
Pastarąjį mėnesį atšvaitais pasipuošė per tūkstantis kauniečių

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Viešosios tvarkos valdybos Bendruomenės pareigūnai lapkričio mėnesį kvietė visus gyventojus atvykti į Kauno mieste, įvairiose vietose, laikinai įsikūrusias atšvaitų klijavimo dirbtuvėles. Vykdytos akcijos metu pareigūnai pasirūpino per tūkstančio piliečių saugumu – jų lauko drabužiai bei ...

IMG_1516.jpeg
2023 11 27
Automobilio vairuotojas greitį viršijo daugiau nei 70 km/val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, lapkričio 20-26 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių. Per savaitę Kelių policijos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo 853 greičio viršijimo atvejus.

IMG_1512.JPG
2023 11 24
Snieguotą dieną į kelią išriedėjo ne tik su vasarinėmis padangomis, bet ir be vairuotojo pažymėjimo

Jau beveik dvi savaites automobilių vairuotojai į gatves gali išriedėti tik automobiliais su žieminėmis padangomis. Todėl ketvirtadienį Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai tikrino, ar vairuotojai nepamiršo pakeisti savo vasarinių automobilio padangų į žiemines. 

img_5931.jpg
2023 11 23
Mokykla – nepakantumo psichotropinėms medžiagoms zona

„Žalingi įpročiai, kaip rūkymas, psichotropinių medžiagų vartojimas, yra mūsų kasdienybėje. Tenka tik apgailestauti, kad jie skinasi kelią į mokyklas. Turime kurti naują požiūrį į šias problemas – tik tada galėsime pradėti kovoti ir padėti mūsų vaikams“, – kalbėjo Kauno rajono meras Valerijus Makūnas,  į išplėstinį pasitarimą apie narkotikų vartojimo prevenciją pakvietęs ...

TrečiaDiena-757.jpg
2023 11 21
Policija teikia rekomendacijas, kaip elgtis gavus grasinantį pranešimą

2023 m. lapkričio 21 d. rytą policijoje vėl registruojami pranešimai apie gaunamus elektroninius laiškus (anglų kalba), kuriuose grasinama susprogdinti pastatus ar prileisti nuodingų dujų į patalpas. Iš viso iki 9 val. buvo gauti 28 laiškai, daugiausiai jų gavo mokyklos ir gimnazijos.

KaunasĮvairios-15.jpg
2023 11 20
Kelių policijos pareigūnai: „Priemonių tikslas – apsaugoti eismo dalyvius“

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos skyriaus pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, lapkričio 13-19 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau KET). Per savaitę Kelių policijos pareigūnai mobiliaisiais greičio matavimo prietaisais užfiksavo ...

Krivulė.jpg
2023 11 20
Vairuotojai, kurių medicininės pažymos nebegalioja, galės jas atnaujinti iki 2024 metų gegužės 31-osios

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministerija priėmė sprendimą įvesti pereinamąjį laikotarpį ir pratęsė vairuotojų medicininių pažymų galiojimą pusmečiui – t. y. iki gegužės 31 d. Iki to laiko vairuotojai turi suskubti pasitikrinti sveikatą, nes nuo birželio 1 d.

KaunasĮvairios-18.jpg
2023 11 17
Ramiau – Kauno mieste vakarais plėšikavęs vyras sulaikytas

Vakar Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) policijos pareigūnai sulaikė galimai plėšimus iš greitųjų maitinimo įstaigų vykdžiusį jauną vyrą.

6838_7cdad9dd814f164e5707e19b63f8c1d1.jpg
2023 11 16
Kaune, autobuse, aistrą tenkinusiam alytiškiui pareikšti įtarimai

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Nemuno policijos komisariato pareigūnai pareiškė įtarimą dukart autobuse tenkinusiam aistrą šešiasdešimt trejų metų vyrui.

s3.jpeg
2023 11 15
Kauno policija užmaskuotoje šakiečio slėptuvėje aptiko kanapių „plantaciją“

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai vakar Šakių rajone, ūkiniame pastate, rūsyje, rado daugiau nei pusšimtį vazonų, kuriuose žaliavo galimai narkotinės – psichotropinės medžiagos – kanapės. „Ūkininkui“ už tokius sodinukus gresia rimti nemalonumai. 

bendruomenės pareigūnai vrm.jpg
2023 11 15
Stiprinant nusikaltimų prevenciją - dėmesys bendruomenės pareigūnų parengčiai

Vidaus reikalų ministrė Agnė Bilotaitė ir policijos generalinis komisaras Renatas Požėla susitiko su visais šalies bendruomenės pareigūnais. Susitikime aptartas bendruomenės pareigūno vaidmuo ir jam reikalingi įrankiai stiprinant nusikaltimų prevenciją.

KaunasĮvairios-18.jpg
2023 11 14
Policijos paslaugos arčiau gyventojų – pateikti prašymus policijai bus patogiau

Nuo 2023 m. lapkričio 1 d. fiziniai ir juridiniai asmenys turės galimybę pateikti prašymus dėl policijos išduodamų licencijų, leidimų ginklams, apsaugos darbuotojų pažymėjimų, kitų dokumentų susijusių su ginklais, pirotechnikos priemonėmis, sprogmenimis, asmens ir turto sauga ne tik elektroninėmis priemonėmis, bet ir fiziniu būdu, bet ...

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 77 Pirmyn