Visos naujienos

metu_lakstunas.jpg
2022 01 14
Kelių policijos pareigūnai Kauno apskr. praėjusiais metais užfiksavo daugiau nei 18 tūkst. įvairių KET pažeidimų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos (toliau – Kauno apskr. VPK KPV) pareigūnų analizuojami duomenys – iškalbinti. Atsižvelgiant į juos, tiek šį mėnesį, tiek ir visus metus KPV pareigūnai keliuose vykdys įvairias tikslines policines prevencines eismo ...

kauno herbas.jpg
2022 01 14
2021-aisiais Kauno apskrityje pradėti net 128 tyrimai dėl narkotinių medžiagų platinimo arba neteisėto disponavimo jomis labai dideliu kiekiu

2021 m. liepos mėnesį Kauno apskr. VPK Kauno m. Dainavos PK pareigūnai, siekdami išaiškinti nusikalstamas veikas, susijusias su narkotinių medžiagų platinimu, 23 metų vyro namuose surado labai didelį kiekį narkotinių ir psichotropinių medžiagų. Jaunuolio ...

nuotrauka_nr_13.jpg
2022 01 11
Už galimai neteisėtai sumedžiotas stirnas sulaikytiesiems gresia ir laisvės atėmimas

Praėjusią savaitę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK Kaišiadorių r. PK) pareigūnai sulaikė tris vyrus, įtariamus neteisėtai sumedžiojus tris stirnas. Jiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto medžiojimo.

kauno herbas.jpg
2022 01 10
Už automobilio vairo sėdo ir neblaivūs, ir neturintys teisės vairuoti

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai, siekdami užtikrinti saugumą kelyje, praėjusią savaitę, sausio 3 – 9 dienomis, toliau tikrino, kaip eismo dalyviai laikosi Kelių eismo taisyklių (toliau – KET).

kpv_2_kauno rajonas.png
2022 01 07
Kaune sudaryti „neblaivių vairuotojų“ žemėlapiai atskleidžia, jog dirbama kryptingai

Nepaisant griežtos baudžiamosios atsakomybės už vairavimą neblaiviems asmenims, ir toliau drąsiai sėdama prie transporto priemonių vairų rizikuojant savo ir kitų gyvybėmis. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai pastebi, jog kasmet, aktyviau vykdant tikslines priemones, nustatoma ...

kauno herbas.jpg
2022 01 07
Kauno policija sulaikė galimai senjorę apgavusį jaunuolį

Sausio 5 d. apie 15 val. Kaune, Dainavos sen., į moters namų telefoną paskambino vyras, kuris teigė, kad nuo jos sąskaitos nuimti grynieji pinigai. Vėliau į moters namus atvykta „nufotografuoti“ turimos banko kortelės, kuri buvo pasisavinta.  Netrukus vyrą sulaikė policijos pareigūnai.

Ieškoma mergina.png
2022 01 07
Policijos pareigūnai ieško į namus negrįžusios jaunos merginos

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai vykdo Adrijanos Bieliauskaitės (gim. 2005 m.) paiešką. Sausio 5 d., trečiadienį, mergina išėjo iš namų Kėdainiuose, Algirdo g., ir iki šiol negrįžo.

foto_ps.png
2022 01 06
Būna ir taip: ieškotas vienas, rastas kitas (video)

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai nuo šiol darbui naudos dar inovatyvesnes priemones. Be jau turimų dronų, nuo šių metų tarnyboje bus pasitelkiamas ir dronas su specialiu termovizoriumi. Tai leis ir tamsiu paros metu ieškoti nusikalstamas veikas įvykdžiusių asmenų ar dingusių, pasiklydusių gyventojų.

IMG_20210101_000151.jpg
2022 01 05
Kauno pareigūnai sulaikė tris vyrus, įtariamus didelės vertės turto vagystėmis iš gyvenamųjų patalpų

Atliekant ikiteisminį tyrimą ir bendradarbiaujant su Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos pareigūnais, pirmadienį, sausio 3 d., Kaune ir Kauno rajone sulaikyti praeityje jau teisti Prienų ir Kauno rajonų bei Kauno miesto gyventojai, kuriems pareikšti įtarimai dėl ...

PRASO.jpg
2022 01 04
Pareigūnai kėdainiečių prašo atpažinti galimai pavogtus daiktus

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kėdainių rajono policijos komisariato pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės ir prašo neseniai nuo įvairaus masto vagysčių nukentėjusius gyventojus ateiti į komisariatą bei atpažinti rastus galimai pavogtus daiktus.  

i1.png
2022 01 04
Ieškomas į namus Kaune nesugrįžęs vyras

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Santakos policijos komisariato pareigūnai vykdo Rolando Pakalniškio (gim. 1965 m.) paiešką. Praėjusią savaitę, gruodžio 29 d., vyras išėjo iš namų Kaune, Baltų pr., ir iki šiol negrįžo.

DEMESIO.jpg
2022 01 04
Organizuojami kursai

Sausio 17 d. - Apsaugos darbuotojų pirminio parengimo kursai. Sausio 18 d. - Šaunamojo ginklo (savigynai ar darbui apsaugoje) kursai.  Reikalinga išankstinė registracija. 

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 33 Pirmyn