2024-05-24 įvykių suvestinė
Vagystės
Gegužės 24 d. laikotarpiu nuo 01.00 val. iki 06.30 val. Kaune, K. Griniaus g., nuo automobilio “Porsche Cayenne” pavogti priekiniai žibintai. Padaryta apie 1000 eurų žala.
Gegužės 24 d. apie 11.00 val. Jonavos r., Bartonių k., pastebėta, kad, išlaužus sodybos sandėliuko duris, iš vidaus pagrobtas akumuliatorinis gręžtuvas. Padaryta apie 330 eurų.
Rasti mirusių žmonių kūnai
Gegužės 24 d. apie 12 val. Kauno r., Zapyškio mstl., Nemuno upėje, rastas mirusio nenustatytos tapatybės apie 50 metų amžiaus vyriškio kūnas be išorinių smurto požymių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas mirties priežasčiai nustatyti.
Kiti įvykiai
Gegužės 24 d. apie 17.05 val. Kaune, Pramonės pr., automobilis „Škoda Kodiaq“, vairuojamas moters (gim. 1972 m.), susidūrė su motociklu „Kawasaki“, vairuojamus vyro (gim. 1986 m.). Dėl patirtų sužalojimų motociklo vairuotojas pristatytas į gydymo įstaigą.
Gegužės 25 d. apie 01.10 val. Kaune, Sąjungos a., pas moterį (gim. 2005 m.) rasta galimai narkotinės – psichotropinės medžiagos. Tyrimui dėl narkotinių – psichotropinių medžiagų vartojimo moteris pristatyta į gydymo įstaigą.
Gegužės 25 d. apie 02.25 val. Kaune, Nepriklausomybės a., pas vyrą (gim. 1998 m.) rasta galimai narkotinės – psichotropinės medžiagos. Tyrimui dėl narkotinių – psichotropinių medžiagų vartojimo vyras pristatytas į gydymo įstaigą.
PASTABOS:
1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Atnaujinimo data: 2024-05-25