2023-09-08 įvykių suvestinė
Eismo įvykiai
Rugsėjo 8 d. apie 16.20 val. Kaune, S. Raštikio g., motoroleris, vairuojamas vyro (gim. 1985 m.), susidūrė su automobiliu „VW Golf“, vairuojamu vyro (gim. 1962 m.). Dėl sužalojimų motorolerio vairuotojas pristatytas į gydymo įstaigą.
Rugsėjo 8 d. apie 20.40 val. Kauno r., Vilkijoje, Vydūno al., automobilis „Opel Vectra“, vairuojamas neblaivaus vyro (gim. 1974 m.), išvažiavo priešais eismą, kur susidūrė su automobiliu „VW Golf“, vairuojamu vyro (gim. 1987 m.). Automobilio „Opel Vectra“ vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 3,21 prom. Dėl sužalojimų vairuotojai ir automobilio „VW Golf“ keleivė (gim. 2000 m.) pristatyti į gydymo įstaigą.
Vagystės
Rugsėjo 8 d. apie 12.00 val. pastebėta, jog Kėdainių r., Šėtos mstl., iš kiemo pavogtos diskinės pjovimo staklės. Padaryta turtinė žala siekia apie 480 eurų.
Viešosios tvarkos pažeidimai
Rugsėjo 8 d. apie 20.00 val. Kaišiadorių r., Livintų k., gatvėje, jaunuolis demonstravo aplinkiniams asmenims pneumatinį ginklą „Umarex CAL 50“, užtaisomą guminėmis kulkomis bei, atėjęs į gyvenamojo namo kiemą, iššovė ne mažiau 2 kartus į vyrą (gim. 1967 m.), tuo sukeldamas nukentėjusiajam fizinį skausmą. Įtariamasis neblaivus (3,1 prom.) (gim. 2002 m.) uždarytas į areštinę, ginklas surastas ir paimtas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 284 str.
Gaisrai
Rugsėjo 8 d. apie 09.53 val. Kaune, Skuodo g., namo kieme pastebėta, kad nakties metu automobilyje „Volvo XC90“ (pagamintas 2007 m.) kilo gaisras, kurio metu apdegė automobilio galinė dalis bei gyvenamojo namo langai ir durys. Nuostolis nustatinėjamas. Įtariamas padegimas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 2 d.
Kiti įvykiai
Rugsėjo 8 d. apie 19.00 val. Kauno r., Didžiųjų Lapių k., Šaltinio g., automobilį „Mercedes-Benz“ vairavo neblaivi moteris (gim. 1993 m.). Vairuotojai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,14 prom.
Atnaujinimo data: 2023-09-09