2018-04-27 įvykių suvestinė
Sveikatos sutrikdymai
Balandžio 27 d. apie 21.40 val. Kauno r., Bubiuose, Parko g., vyras (gim. 1967 m.) smurtavo prieš motiną (gim. 1943 m.). Vyras sulaikytas.
Vagystės
Balandžio 27 d. apie 22.15 val. Jonavoje, Lietavos g., pavogtas prie garažo paliktas neužrakintas 1993 metų laidos automobilis „BMW“. Padaryta žala tikslinama.
Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Balandžio 27 d. apie 18 val. 30 min. Kaune, Kalniečių g., Kauno apskr. VPK Kauno m. Žaliakalnio PK tyrėja ir tyrėjas, pagal gautą pranešimą dėl galimai neblaivaus vairuotojo, sustabdė automobilį „VW Passat“, kurio vairuotojas tikrintis blaivumą ir pateikti dokumentus atsisakė. Sulaikomas vairuotojas kelis kartus bandė suduoti ranka tyrėjui, toliau tęsė aktyvius veiksmus ir nenurimo, bandydamas pasišalinti iš įvykio vietos. Bandant sulaikyti minėtą asmenį panaudoti kovinių imtynių veiksmai ir elektro impulsinis prietaisas „Taser X26P“. Sulaikymo metu buvo sužaloti minėtieji pareigūnai, kurie dėl rankos sužalojimų ir nubrozdinimų, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Įtariamasis (g. 1969 m.) (blaivumą tikrintis atsisakė) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 286 str.
Atnaujinimo data: 2018-04-30