Saugus kiemas

Kauno miesto teritorijoje esančių daugiabučių kiemų, nuosavų namų kvartalų gyventojus ir automobilių savininkus kviečiame registruotis dalyvauti konkurse „Saugus kiemas-2022“, skirtame saugios aplinkos sukūrimui prieš turtinius nusikaltimus savo kiemuose, ypač prieš vagystes iš/nuo automobilių.

 

2022 m. birželio 15 d. 15.00 val. iki 19.00 val. prie PC „Akropolis“ (prie Griunvaldo įėjimo, lauke) kviečiame į renginį „Kaunas-saugus miestas“ (adresu Karaliaus Mindaugo pr. 49, Kaunas). Renginio metu bus pristatomos saugios aplinkos kūrimo priemonės ir būdai, rodomos naujausios apsaugos nuo turtinių nusikaltimų, ypač dėl vagysčių iš/nuo automobilių priemonės. Bus demonstruojama Kauno apskrities policijos veiklą prieš turtinius nusikaltimus, socialinių partnerių vykdomos turtinių nusikaltimų apsaugos priemonės. Pradedama registracija į konkursą „Saugus kiemas“ nuo 2022 m. birželio 15 d. iki 2022 m. rugsėjo 30 d.

 

Vykdant Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato, draudimo įmonių bei verslo bendradarbiavimą nuo 2022-06-15 d. kviečiame registruotis Kauno miesto savivaldybės teritorijoje, esančių daugiabučių namų kiemų, nuosavų namų kvartalų teritorijų gyventojus į saugios aplinkos kūrimo komandas prieš turtinius nusikaltimus, ypač dėl vagysčių iš/nuo automobilių ir sudalyvauti konkurse „Saugus kiemas“ Konkurso metu iki 2021-12-31 d. patys kiemų gyventojai, padedami bendruomenės pareigūnų ir socialinių partnerių įsitrauks į saugios aplinkos kūrimą savo kiemuose, įgyvendins apsaugos, draudimo priemones, padarys savo kiemus saugesniais ir apsaugos savo turtą nuo turtinių nusikaltimų, ypač nuo vagysčių iš/nuo automobilių. Konkurso sąlyga suburti kieme ne mažiau 10 gyventojų ir suaktyvinti saugios aplinkos kūrimą savo kieme.

 

Išimtis – konkurse negali dalyvauti paskelbti nugalėtojais ankstesniuose konkursuose „Saugus kiemas“.

 

Visi konkurse dalyvaujantys kiemai bus pažymėti specialiais konkursui parengtais lipdukais (ant laiptinių durų) dėl kiemo įsitraukimo į turtinių nusikaltimų prevenciją arba informaciniais lipdukais automobiliams, skelbiančiais apie tai, kad automobilis priklauso konkurso „Saugus kiemas“ dalyvių sąrašui bei kieme įdiegtos apsaugos priemones nuo vagysčių iš/nuo automobilių

Konkurso komisija nuo 2022-12-31 iki 2023-01-31 d, sudaryta iš

policijos pareigūnų ir socialinių partnerių, išrinks 10 kiemų, įgyvendinusių didžiausią saugumo pokytį savo kieme, kurie bus paskelbti konkurso "Saugus kiemas-2022" nugalėtojais. Finalinėje konkurso dalyje išrinktų nugalėtojų kiemai papuoš nugalėtojus pažyminčios informacinės lentos ir suteiktas garbingas "Saugus kiemas -2022" vardas. Konkurso "Saugus kiemas" daugiabučių kiemai (ar nuosavų namų kvartalai) bus pažymėti specialiai parengtomis iškabomis arba/ir ant automobilių bus klijuojami informaciniai lipdukai apie įdiegtas apsaugos priemones nuo vagysčių iš/nuo automobilių.

 

Kviečiame užregistruoti savo kiemą ir dalyvių skaičių užpildžius šią registracijos formą: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScxrooBdW4KvrL4wy4LfDahu0LUSGnMiHilEvMCWpAPAUIgUg/viewform?vc=0&c=0&w=1&flr=0

 

Papildoma informacija teikiama el.paštu: [email protected] arba tel. Nr. 868644424

 

 

 

 

 

Paskutinė atnaujinimo data: 2022-09-15