2019-08-08 įvykių suvestinė

 Vagystės

Rugpjūčio 8 d. apie 8.05 val. Kėdainiuose, Dotnuvos g., pastebėta, kad iš po nakties iš nerakinamos stoginės nuo automobilinės priekabos pavogta motorinė valtis „Stingray“. Padaryta žala tikslinama.

Eismo įvykiai

Rugpjūčio 8 d. apie 16.25 val. Kauno r., Garliavoje, Liepų g., vyro (gim. 1992 m.) vairuojamas automobilis „VW Passat“, važiuodamas atbuline eiga, atsitrenkė į stovintį automobilį „Nissan“. „VW Passat“ vairuotojui nustatytas sunkus girtumo laipsnis – 2,61 prom.

Kiti įvykiai

Rugpjūčio 8 d, apie 19.20 val. Jonavos r., Užusalių sen., Svilonėlių k., pastebėjus transporto priemonę, važiuojančią be valstybinių numerių, patikrinimui sustabdytas automobilis „Opel Zafira“. Jo vairuotojui (gim. 1983 m.) nustatytas vidutinis girtumo laipsnis – 2,08. Nustatyta, kad asmuo nėra įgijęs teisės vairuoti, taip pat automobilis nėra apdraustas privalomuoju civiliniu draudimu, nėra atlikta techninė automobilio apžiūra.

Nelaimingi atsitikimai

Rugpjūčio 9 d. apie 0 val. 10 min. Kaune, Sąjungos g., iš namo trečio aukšto, pro buto langą, iškrito ir mirtinai susižalojo vyras (g. 1959 m.). Įvykio aplinkybės nustatinėjamos.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-08-09