2019-07-07 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai

Liepos 7 d. apie 21.20 val. Kauno r., Garliavoje, Vytauto g., namuose kilusio konflikto metu neblaivi (nustatytas 2,72 prom. girtumas) moteris (gim. 1990 m.) smurtavo prieš neblaivų (nustatytas 2,26 prom. girtumas) sugyventinį (gim. 1983 m.). Moteris sulaikyta.

 

Vagystės

Liepos 7 d. apie 10 val. Kaune, Žeimenos g., pastebėta, kad iš įmonei priklausančio automobilio „BMW X5“ pavogti priekiniai žibintai, multimedijos įrenginys, vairo oro pagalvės. Padaryta žala tikslinama.


Eismo įvykiai

Liepos 7 d. apie 16.45 val. Kėdainiuose, S. Dariaus ir S. Girėno g., pastebėtas įtartinai manevruojantis automobilis „Audi A6 Allroad“. Pareigūnų stabdyto automobilio vairuotojas (gim. 1983 m.) nepakluso reikalavimui sustoti ir padidinęs greitį nuvažiavo. Apie 17.50 val. Kaune, Raudondvario pl., neturinčio teisės vairuoti, automobilio vairuotojas nuvažiavo nuo kelio ir kliudė kelio ženklą bei bortelius. Automobilį vairavusiam vyrui nustatytas 2,04 prom. girtumas.


Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais

Liepos 6 d. apie 22 val. 14 min. gautas pranešimas, kad Kauno r., Domeikavos k., į automobilį „Mercedes-Benz“ įsėdo du akivaizdžiai neblaivūs asmenys ir nuvažiavo link Vandžiogalos pl. Automobilis, stabdomas policijos pareigūnų, nestojo. Persekiojimo metu, automobilio vairuotojas, siekdamas apvažiuoti išskleistą priverstinio stabdymo priemonę „Ežys“, nukreipė automobilį į Kauno apskr. VPK pareigūną, kuris, siekdamas sulaikyti automobilį vairuojantį asmenį, iššovė iš tarnybinio ginklo į automobilio priekinę padangą. Automobilis, sudarydamas avarines situacijas bei pavojingai manevruodamas, važiavo Kauno link, kur buvo privestinai sustabdytas. Sulaikomi automobilio vairuotojas ir keleivis aktyviais veiksmais priešinosi bei sužalojo Kauno apskr. VPK pareigūną (g. 1988 m.) (sužalota ranka į išdaužtą lango stiklą), pareigūną (g. 1990 m.) (sumušta koja) ir pareigūną (g. 1990 m.) (sumušta koja), kurie, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Neblaivus (blaivumą tikrintis atsisakė) automobilio vairuotojas (g. 1984 m.) ir kartu važiavęs neblaivus (3,01 prom. alkoholio) keleivis (g. 1985 m.) uždaryti į areštinę.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2019-07-08