2018-07-07 įvykių suvestinė

Sveikatos sutrikdymai
Liepos 7 d. apie 14 val. 30 min. Kauno r., Vilkijoje, į neaptvertą nuosavo namo kiemo teritoriją atbėgo šuo, kuris parvertė kieme buvusią mažametę (g. 2014 m.) ant žemės ir įkando į kaklą. Nukentėjusioji, suteikus med. pagalbą, gydoma ambulatoriškai.


Liepos 7 d. apie 23 val. 30 min. į Kauno ligoninę iš Kauno r., Karmėlavos II k., namo kiemo, pristatytas neblaivus (blaivumą tikrintis atsisakė) ir dėl kraujo išsiliejimo į galvos smegenis paguldytas vyras (g. 1975 m.), kurį lazda sumušė nepažįstamas vyras.

Kiti pranešimai apie įvykius, susijusius su valstybinės valdžios ir valdymo, teisėsaugos institucijų pareigūnais bei tarnautojais
Liepos 7 d. apie 1 val. 30 min. Jonavoje, Žeimių g., policijos pareigūnams nestojo stabdomas automobilis „VW Polo“. Jonavos r., Vaivadiškių k., persekiojamas automobilis nuvažiavo nuo kelio į griovį ir apvirto. Per eismo įvykį sužaloti penki automobilio „VW Polo“ keleiviau kurie, suteikus med. pagalbą, gydomi ambulatoriškai. Automobilį vairavęs neblaivus (1,80 prom.) jaunuolis (g. 1999 m.) uždarytas į areštinę.


Liepos 8 d. apie 00 val. Kaune, T. Masiulio g., jaunuolis, ne mažiau kaip tris kartus mesdamas nenustatytus daiktus, apgadino Kauno apskr. VPK tarnybinį automobilį „Dacia Dokker“ (įlenktos durelės ir stogas). Nuostolis - 500 eurų. Įtariamasis neblaivus (0,46 prom., g. 1999 m.) uždarytas į areštinę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 187 str. 1 d.

Pastabos

  1. Suvestinė parengta pagal gautą pirminę informaciją apie įvykius.
  2. Naudojantis suvestinės informacija, nepažeisti nekaltumo prezumpcijos.
Paskutinė atnaujinimo data: 2018-07-09