Už pinigų reikalavimą parodos metu – piniginė bauda

Data

2019 04 05

Įvertinimas
0
pastatas VPK.jpg

Nuo ketvirtadienio, balandžio 4 d., Kauno rajone, Akademijoje pradėjusioje veikti parodoje „Ką pasėsi.. 2019“, apsilankė ir policijos pareigūnai. Buvo gautas pranešimas, kad parodos metu keletas asmenų įtartinai elgiasi, vaikštinėja, įkyriai prašo lankytojų juos paremti, reikalauja pinigų.
Nedelsiant sureagavus į gautą pranešimą, atvykus į parodą pastebėti keli asmenys, įkyriai reikalaujantys parodos lankytojų pinigų. Policijos pareigūnai pirmiausia bandė sudrausminti asmenis ir paprašė jų išeiti iš renginio. Į pastabą nesureagavę romų tautybės asmenys, buvo vėl pastebėti policijos pareigūnų įžūliai prašantys lankytojų pinigų bei įtartinai besielgiantys. Šįkart pastebėję pareigūnus asmenys nedelsiant pasišalino, tačiau vienam iš jų, gimusiam 1992 m., surašytas administracinių nusižengimų protokolas pagal Lietuvos Respublikos administracinių nusižengimų kodekso 366 str. 2 d. Už tai gresia bauda iki 600 eurų.
Masiniuose renginiuose, parodose apsilanko net keli tūkstančiai gyventojų, tad pasitaiko, jog tokiose žmonių susibūrimo vietose apsilanko ir ligotais apsimetantys, išmaldos reikalaujantys asmenys. Siekiant užtikrinti visų gyventojų ir turto saugumą, tokiuose renginiuose ir jų prieigose patruliuoja policijos pareigūnai.
 Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems gyventojams už teikiamą informaciją ir primena gyventojams visuomet pastebėjus bet kokį galimai daromą teisės pažeidimą apie tai pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.