Tiek meilės dienos vakare, tiek po jo pareigūnai tikrino, ar nevairuojama išgėrus

Data

2020 02 16

Įvertinimas
0
IMG_2512.jpg

Tiek meilės dienos vakare, tiek ir po jo Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai vykdė priemones Kauno mieste ir rajone, kurių metu tikrino, ar vairuotojai yra sąmoningi, nevairuoja vartoję alkoholio ir laikosi Kelių eismo taisyklių.

 Penktadienio vakare Kauno mieste beveik 500-ams vairuotojų buvo patikrintas blaivumas. Nustatyti 4 vairuotojai, kurie sėdo vairuoti transporto priemones vartoję alkoholio. Visiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis - 0.42 prom., 0.46 prom., 0.52 prom. ir 0.55 prom. Dar keturi vairuotojai taip pat buvo vartoję alkoholio, tačiau neviršijo nustatytos leistinos normos.

Kitos dienos ryte Kaune ir Kauno rajone pareigūnai patikrino beveik 700 transporto priemonių bei jų vairuotojų. Nustatyti 3 vairuotojai, kurie sėdo vairuoti transporto priemones vartoję alkoholio. Visiems nustatytas lengvas girtumo laipsnis – 0,46 prom., 0,77 prom. ir 0,83 prom. Pareigūnai taip pat nustatė kitus pažeidimus – 1 vairuotojas vairavo transporto priemonę, kuri neįregistruota nustatyta tvarka.

Šiandien pareigūnai toliau vykdo įvairias priemones visoje Kauno apskrityje.

Primename, jog tokios eismo saugumo užtikrinimo priemonės bus vykdomos ir toliau, o vairuotojus raginame kelyje laikytis Kelių eismo taisyklių vardan savo ir kitų eismo dalyvių saugumo.