Pranešimas_Gal atpažįstate nuotraukoje užfiksuotą moterį?

Data

2020 02 13

Įvertinimas
0
3.jpg

   Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą, siekdami nustatyti iš eismo įvykio pasišalinusią automobilio vairuotoją ir dar kartą prašo gyventojų pagalbos.
   Sausio 24 d. apie 17.30 val. Kaune, Savanorių pr. ir Utenos g. sankirtoje, moters vairuotas nenustatytas markės automobilis kliudė pėsčiąjį (gim. 1998 m.). Nenustatytos markės automobilis pasišalino iš eismo įvykio vietos. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo moterį, galinčią turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
   Policijos pareigūnai prašo atsiliepti gyventojus, atpažinusius nuotraukoje užfiksuotą moterį, mačiusius šį eismo įvykį, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, kreiptis telefonu (8 700) 64474, (8 700) 64491 (visą parą), arba el. paštu antanas.dirvelis@policija.lt.
   Dėl šio įvykio atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 281 str., už kelių transporto eismo saugumo ar transporto priemonių eksploatavimo taisyklių pažeidimą, dėl kurio įvyko eismo įvykis ir buvo sutrikdyta kito žmogaus sveikata.