Parodos metu Kauno kriminalistai sulaikė kišenvagį

Data

2019 04 06

Įvertinimas
0
1276_2111_afa7efe5f2680c4f2a730714b8a0feef.jpg
       Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gyventojų saugumą siekia užtikrinti ne tik operatyviai reaguodami į gaunamus pranešimus, bet ir vykdydami ne viešojo pobūdžio policines priemones. Šeštadienio rytą Kauno apskr. VPK Kriminalinės policijos nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos pareigūnai, dirbdami parodoje „Ką pasėsi… 2019“, žaibiškai sulaikė vyrą, įtariamą vagyste.

       Renginio metu, balandžio 6 d., dirbę Kauno kriminalistai sulaikė vyrą, gimusį 1974 m., kuris įtariamas iš moters rankinės pavogęs piniginę. Tiesa, pareigūnai įvykdytą vagystę pastebėjo greičiau, nei savo turto pasigedo renginio lankytoja. Dėl šio įvykio pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už svetimo turto pagrobimą gresia bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
        Siekiant užtikrinti gyventojų ir turto saugumą, tokiuose renginiuose ir jų prieigose nuolat dirba policijos pareigūnai. Masiniai renginiai bei parodos sutraukia kelis tūkstančius gyventojų, jų metu gali būti ir norinčių pasipelnyti kišenvagių, todėl Kauno apskrities policijos pareigūnai primena gyventojams:
  • nelaikykite vertingų daiktų kelnių, paltų ar kitose rūbų išorinėse kišenėse;
  • užsegtą rankinę, kuprinę ar krepšį stenkitės laikyti ne nugaroje, o priekyje, įsitikinkite, kad piniginė yra būtų lengvai pasiekiama ir būtų įdėta giliau, geriausia – atskirame užtraukiamame skyriuje ar rankinės dugne;
  • jei įmanoma, venkite didelių spūsčių – kišenvagiai siekia "netikėto" prisilietimo prie žmogaus, kurio metu pasisavintų lengvai paimamus vertingus daiktus.
        Taip pat primename gyventojams visuomet pastebėjus bet kokį galimai daromą teisės pažeidimą apie tai pranešti bendruoju pagalbos telefonu 112.