Nustatytas asmuo, grasinęs policijos pareigūnui

Data

2018 11 02

Įvertinimas
0
1.JPG

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Imuniteto valdybos Korupcijos tyrimų skyriuje atliekamo ikiteisminio tyrimo metu buvo sulaikytas ir į areštinę patalpintas vyras (gim. 1972). Vyrui pareikšti įtarimai dėl grasinimo nužudyti ar sunkiai sutrikdyti žmogaus sveikatą arba žmogaus terorizavimo bei dėl grasinimo valstybės tarnautojui ar viešojo administravimo funkcijas atliekančiam asmeniui.


Įtariamasis sistemingai terorizavo, bauginimo bei grasinimo susidoroti su Kauno apskr. VPK Kauno rajono policijos komisariato vyriausiuoju tyrėju. Taip pat grasinimo suniokoti pareigūno turtą, panaudojant psichinę prievartą, reikalavo, kad pareigūnas, kaip valstybės tarnautojas susilaikytų nuo veiksmų kaltininko naudai, tam jog jis galėtų verstis nelegalia veikla, dėl šių nusikalstamų veikų vyrui buvo pareikšti įtarimai. Asmuo buvo sulaikytas, jam paskirtos kardomosios priemonės.


Pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 145 str. 2 d. ir 287 str. 1 d. gresia laisvės atėmimas iki ketverių metų.


Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimų skyriaus prokurorai.