Ir vienas girtas vairuotojas - labai daug

Data

2019 04 02

Įvertinimas
0
1.jpg

2018 metais 69 % įvykusių eismo įvykių kaltininkai buvo automobilių vairuotojai. Vairuotojai dažnai viršija leistiną greitį, nesaugiai lenkia, netinkamai įvertina eismo sąlygas ir susidariusias situacijas keliuose, nesilaiko kelių eismo taisyklių, stokoja eismo kultūros – nepagarbiai elgiasi su kitais eismo dalyviais. Neigiamą įtaką eismo saugumui daro vairavimas išgėrus, apsvaigus, taip pat pavargus. Kauno apskrityje 2019 metais yra vykdyta ne viena prevencinė priemonė, skirta vairuotojų daromiems kelių eismo taisyklių pažeidimams nustatyti bei juos užkardyti. Vienos vykdytos prevencinės priemonės metu buvo patikrintos 1164 transporto priemonės, blaivumas tikrintas daugiau nei 1000 vairuotojų. Nustatyti 28 kelių eismo taisyklių pažeidimai, 7 neblaivūs vairuotojai ir 9 vairuotojai, kurie buvo vartoję alkoholio, tačiau alkoholio norma neviršijo leistinos normos.


    Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras kartu su Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kaišiadorių rajono policijos komisariato bendruomenės pareigūnėmis rajono mokinius pakvietė dalyvauti rajoniniame konkurse "Laiškas neblaiviam vairuotojui". Visą mėnesį , nuo vasario 25 dienos iki kovo 25 dienos 4-11 klasių mokiniai rašė laiškus, kuriuose išsakė savo  nuomonę apie neatsakingus vairuotojus, jų keliamus pavojus sau, savo šeimai ir aplinkiniams, norėdami priversti suaugusiuosius apmąstyti ir atsakingiau vertinti savo poelgius.


Vaikų laiškai bus atspausdinti ir policijos pareigūnų dalinami vairuotojams policijos prevencinių priemonių metu. Kaišiadorių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuras dalins laiškus asmenims, kurie ateis išklausyti privalomųjų mokymų apie alkoholio ir narkotikų žalą žmogaus organizmui.  
    Mes norime, kad saugaus elgesio kelyje nuostata taptų gyvenimo norma.

 

Kaišiadorių r. savivaldybės visuomenės sveikatos biuro informacijagesio kelyje nuostata taptų gyvenimo norma.