Informacija dėl sulaikyto asmens Kaune, Žemaičių g.

Data

2018 11 29

Įvertinimas
0
IMG_3103.JPG

Lapkričio 29 d. apie 9.00 val. Kauno apskr. VPK pareigūnai sulaukė artimųjų pranešimo, kad jų dukra (gim. 1989 m.) gali būti sužalota, jos telefonas išjungtas ir nepavyksta susisiekti su ja. Pareigūnams nedelsiant sureagavus į gautą pranešimą, apžiūrint galimas moters buvimo vietas, tikrintas ir vyro, su kuriuo ji bendrauja, nuomojamas butas, esantis Kaune, Žemaičių g.


Iš pradžių į vyro (gim. 1975 m.) butą patekti nepavyko, asmuo durų neatidarė, pasitelkus Priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos pareigūnų pagalbą, leidus buto savininkui, bandyta patekta per langą, tačiau pradėjus laužti buto duris, jas atrakino viduje buvęs vyras. Buto viduje rasta galimai sumušta moteris, ji dėl sužalojimų pristatyta į gydymo įstaigą. Namuose taip pat rasta miltelių, panašių į narkotines medžiagas. Vyras sulaikytas ir pristatytas į gydymo įstaigą, jog būtų nustatyta, ar asmuo nėra apsvaigęs nuo alkoholio ar narkotinių medžiagų.


Dėl šio įvykio Kauno apskr. VPK pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal baudžiamojo kodekso 138 str. 2 d. nesunkaus sveikatos sutrikdymo. Už tai gresia laisvės atėmimu iki penkerių metų.


Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros prokurorai.