Ieškoma, kas nenorėjo susimokėti už brangius gėrimus

Data

2020 02 13

Įvertinimas
0
zpk1.jpg

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet šių metų sausio 14 d. Kaune, P. Lukšio g., iš parduotuvės ankstyvą rytą buvo pasisavinti trys buteliai alkoholinių gėrimų, už kuriuos iš viso nebuvo sumokėta 160,70 eurų. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Asmenis, atpažįstančius šį vyrą ar žinančius jo buvimo vietą, ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu (8 700) 64973, (8 37) 30 34 50 arba rašyti el. paštu goda.adomaityte@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 4 d., dėl vagystės. Už šią nusikalstamą veiką numatyta viešieji darbai arba bauda, arba laisvės apribojimas, arba areštas. Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.