Gerumo kristalais apdovanoti ir pareigūnai, ir policijos rėmėjai

Data

2020 02 14

Įvertinimas
0
r1.jpg

Vakar Kauno rotušėje pagerbti ir apdovanoti miestui nusipelnę kauniečiai. Iškilmingoje ceremonijoje įteikti Gerumo kristalai, Santakos garbės ženklai, Kauno miesto burmistro Jono Vileišio medaliai ir mero padėkos. Gyventojai apdovanojimus gavo už savanoriavimą, visuomeninę veiklą ir kitokią neatlygintiną geradarystę bei nepaprastus darbus.

Iš viso įteikta 12 Gerumo kristalų už reikšmingus ir neatlygintinus darbus Kauno bendruomenės labui. Du iš jų gavo Kauno apskr. VPK Patrulių rinktinės pareigūnas Gintaras Kerševičius (už išgelbėtą gyvybę. Daugiau nei 20 metų tarnybai atidavęs policijos pareigūnas neseniai gatvėje gaivino parkritusį asmenį. Gaivinimas truko net 3 valandas, kas buvo labai sunki užduotis tiek fiziškai, tiek morališkai, tačiau sunkus darbas atnešė patį svarbiausią rezultatą – išgelbėtą gyvybę.) bei sielovadininkė Fausta Palaimaitė (už pagalbą integruojant socialiai pažeidžiamą jaunimą į visuomenę. Sesė Fausta yra žinoma, kaip misionierė, dirbusi skurdžiausiose Pietų Amerikos regionuose.). „Gerumo kristalas“ įteiktas ir policijos rėmėjai Samantai Atmanavičiūtei (už savanorystę, kuriant auginantį santykį su vaikais, netekusiais tėvų globos. Kaunietė yra projekto „Pagalba augti“ savanorė, savo dėmesį ir laiką neatlygintinai skyrusi globos namų vaikams.).

Apdovanojimų ceremonijoje Kauno mero padėkomis apdovanota ir 11 miestiečių, dalyvavusių Kauno miesto savivaldybės finansuojamo projekto „Pagalba augti“ prevencinės paslaugos bendruomenėje Kauno vaikų globos namų 10–14 m. amžiaus vaikams“ veiklose. Tarp jų dvi Kauno apskr. VPK Viešosios tvarkos valdybos Prevencijos skyriaus pareigūnės Rasa Petrusevičiūtė ir Valentina Cvilikienė bei policijos rėmėjai: Arvydas Sapranavičius, Kazimieras Vaitiekaitis, Aivaras Macijauskas, Ernestas Petrauskas, Paulius Kadžiulis, Greta Baliūnienė, Ramūnas Kazakevičius, Monika Čelpačenko bei Dainavos jaunimo centro vadovė Vytautė Užaitė.