Dėmesys pėstiesiems – pokalbiai ir mažos dovanos

Data

2018 11 08

Įvertinimas
0
3.JPG

Ketvirtadienį prie daugelio Kaune esančių pėsčiųjų perėjų buvo galima pastebėti policijos pareigūnus bendraujančius su pėsčiaisiais. Šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos pareigūnai siekė atkreipti pėsčiųjų dėmesį į saugų elgesį kelyje.


Nors nuo lapkričio 1-osios ir įsigaliojo Kelių eismo taisyklių pakeitimai, numatantys, kad pėstieji prieš įžengdami į važiuojamąją dalį turi vengti bet kokių veiksmų, atitraukiančių dėmesį nuo aplinkos ir eismo situacijos kelyje, tačiau pareigūnai tikrai neskuba bausti pėsčiųjų. Pareigūnai vykdytos priemonės metu supažindino gyventojus su įsigaliojusiais pakeitimais ir atkreipė dėmesį, jog kelyje kiekvienas iš mūsų yra atsakingas už saugumą kelyje. Po pokalbio pėstiesiems įteikta po lankstinuką su pėsčiųjų pareigomis ir šviesą atspindintį atšvaitą.


„Mes norime, jog tiek pėstieji, tiek vairuotojai kelyje būtų saugūs. Tam, kad išvengtume skaudžių nelaimių keliuose, neturime leisti pašaliniams veiksmams blaškyti dėmesio. Automobilio vairuotojas kelyje valdydamas transporto priemonę turi sutelkti visą dėmesį į kelią, saugiai vairuoti ir būti budrus. Taip pat ir pėstieji neturėtų leisti, kad jų dėmesį nuo to, kas vyksta kelyje, leistų atitraukti neatsakyta žinutė. Kiekvienas esame atsakingi už tai, kad saugiai pasiektume kiekvienos kelionės tikslą, turime saugoti save“, - teigia Kauno apskr. VPK Kelių policijos valdybos viršininkas Vigintas Lukošius, primindamas, kad šiemet Kauno apskrities keliuose žuvo 4 pėstieji pėsčiųjų perėjose.


Kauno apskrities policija ragina vairuotojus laikytis Kelių eismo taisyklių, būti drausmingiems kelyje bei linki saugaus kelio! Tik kartu rūpindamiesi savo ir kitų saugumu laimingai pasieksime kiekvienos kelionės tikslą.