Daugiau pajėgų vardan renginio be pažeidimų

Data

2019 12 08

Įvertinimas
0
IMG_2808.JPG

Siekiant draugiškų krepšinio rungtynių tarp Kauno „Žalgirio“ bei Vilniaus „Lietuvos ryto“, kurios praeitų be viešosios tvarkos pažeidimų, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai didina pajėgas, numatytas šiam renginiui, stiprina sirgalių elgesio kontrolę tribūnose.

Prieš prasidedant varžyboms, pareigūnai, arenos atstovai aptarė priemones, kurių ketinama imtis siekiant užtikrinti žiūrovų ir varžybų dalyvių saugumą, kokių patikros bei kontrolės priemonių bus imamasi.

Atsižvelgę į anksčiau įvykusius incidentus, skiriame papildomą dėmesį šioms rungtynėms. Tikrai netoleruosime teisės pažeidimų, tačiau noriu pabrėžti, jog mūsų tikslas vienas – kad sirgaliai, gausiai susirinkę į rungtynes, jose būtų saugūs ir netrukdomai galėtų palaikyti savo komandas, puikiai praleisti laiką“, - susirinkusiesiems akcentavo laikinai Kauno apskrities policijai vadovaujantis Elanas Jablonskas.

Kauno apskrities policijos pareigūnai tikisi, kad atvykę į renginį sirgaliai elgsis drausmingai ir kultūringai, o reikalui esant vykdys teisėtus pareigūnų nurodymus, taip padės išvengti šiurkščių viešosios tvarkos pažeidimų ir jų pasekmių.