Aiškinamasi, kas atsiskaitė svetima banko kortele

Data

2020 05 20

Įvertinimas
0
0520foto.jpg

   Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, kuomet balandžio 22 d. kauniečiui buvo pranešta apie rastą jo piniginę. Tą pačią dieną vyras pastebėjo, kad buvo atsiskaityta jam priklausančia banko kortele, taip padarant 400 eurų žalą. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
    Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu 8700 60649, 8 37 30 3450 arba rašyti el. paštu monika.zaleckyte@policija.lt.
    Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl neteisėto elektroninės mokėjimo priemonės ar jos duomenų panaudojimo, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 215 str. 1 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
    Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.