Aiškinamasi, kam prireikė senolės piniginės

Data

2020 05 20

Įvertinimas
0
902.jpg

Kauno apskrities policijos pareigūnai atlieka tyrimą dėl vagystės, kuomet gegužės 8 d. Kaune, Jotvingių g., daugiabučio namo laiptinės pirmame aukšte iš garbingo amžiaus moters nešto maišelio buvo pagrobta piniginė su joje buvusiais pinigais. Vaizdo stebėjimo kameros užfiksavo asmenį, galintį turėti tyrimui reikšmingos informacijos.
Gyventojus, atpažįstančius šį asmenį, žinančius jo buvimo vietą ar galinčius suteikti bet kokios reikšmingos informacijos, prašome kreiptis į Kauno apskr. VPK telefonu 8700 60691, 8 700 60676 arba rašyti el. paštu remigijus.janusauskas@policija.lt.
Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Santakos policijos komisariato pareigūnai atlieka ikiteisminį tyrimą dėl vagystės, pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Už tai numatoma baudžiamoji atsakomybė: bauda arba areštas, arba laisvės apribojimas, arba laisvės atėmimas iki šešerių metų.
Tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Kauno apygardos prokuratūros Kauno apylinkės prokuratūros 3-ojo skyriaus prokurorai.