Visos naujienos

1 - Copy.jpg
2018 09 25
Pareigūnai aiškinasi, kam prisireikė svetimoje piniginėje buvusių pinigų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d., dėl vagystės.  

Santakos parkas.jpg
2018 09 24
Kauno apskrities policijos pareigūnai: „Visi kartu sukūrėme gražią šventę“

Praėjęs savaitgalis dėl Popiežiaus Pranciškaus vizito tapo nemenku iššūkiu ne tik renginio organizatoriams, bet ir specialiosioms tarnyboms, aktyviai darbus pradėjusioms dar gerokai prieš renginį. Su tam tikrais iššūkiais teko susidurti ir Kauno miesto gyventojams bei svečiams, atvykusiems į susitikimą su Popiežiumi.

IMG_1608.jpg
2018 09 21
Pareigūnai Jonavoje aptiko beveik 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai, siekdami užkirsti kelią akcizais apmokestinamų prekių laikymui, gabenimui, naudojimui ar realizavimui, pažeidžiant nustatytą tvarką, prižiūrimoje teritorijoje, aktyviai vykdo įvairias policines ir prevencines priemones.

1.JPG
2018 09 21
Kauno pareigūnai sveikino gyventojus pasirinkusius kelionę ne automobiliu

Nors Tarptautinė diena be automobilio minima šeštadienį, jau šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sveikina visus gyventojus, vykstančius viešuoju transportu, dviračiais bei pėsčiomis. Taip siekiama ne tik pradžiuginti gyventojus, bet ir atkreipti jų dėmesį į Kelių eismo taisyklių laikymosi svarbą.

Santakos parkas.jpg
2018 09 21
Svarbiausia informacija artėjant popiežiaus Pranciškaus vizitui Kaune

Artėjant popiežiaus Pranciškaus vizitui Kaune, kuomet miestas gyvens neeilinį savaitgalį pateikiama svarbiausia informacija gyventojams. Siekiant užtikrinti, jog vizitas praeitų sklandžiai, o kauniečiams kiltų kuo mažiau nepatogumų, jėgas suvienijo net kelios institucijos, kurios rūpinsis miestiečių saugumu.  

1.jpg
2018 09 21
Policijos pareigūnai ieško dingusio vienuolikmečio

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Dainavos policijos komisariato pareigūnai ieško 11-ečio berniuko, kuris rugsėjo 19 d. apie 7.30 val. išėjo iš namų, esančių Kaune, Pramonės pr., ir iki šiol nesugrįžo. Nepilnametis dingsta ne pirmą kartą.

1.jpg
2018 09 21
Pareigūnai aiškinasi, kam prisireikė mobiliojo ryšio telefono

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso (toliau - LR BK) 178 str. 2 d., dėl vagystės.

DSC_0021.jpg
2018 09 19
Apie gresiantį sprogimą pranešusi moteris - sulaikyta

Šiandien apie 15.37 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė pranešimo, kuriame ne itin rišliai moterišku balsu teigiama, kad už 30 minučių Kauno prekybos centre „Urmas“ planuojamas sprogimas.

1.JPG
2018 09 19
Operatyvaus Kauno pareigūnų darbo dėka išgelbėta jaunos merginos gyvybė

Ankstyvą trečiadienio rytą, apie 3.45 val., Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai gavo sunerimusios gyventojos pranešimą apie galimai dingusią 18 metų merginą, kuri parašiusi atsisveikinimo laišką, dingo ir niekaip nepavyksta susisiekti su ja.

2.jpg
2018 09 18
Kaišiadorių rajono pareigūnai kviečia atsiliepti eismo įvykį mačiusius gyventojus

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) Kaišiadorių rajono policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas, dėl rugpjūčio 4 d. apie 10.22 val. Kaišiadoryse, Gedimino g., įvykusio eismo įvykio, kuomet vyro vairuojamas automobilis „VW Passat“ kliudė per gatvę einančią pėsčiąją.

3DSCF8248.jpg
2018 09 17
Daugiau nei 60 km/h greitį viršijęs vairuotojas teisinosi skubėjęs į darbą

Praėjusią savaitę, rugsėjo 10-16 dienomis, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kelių policijos valdybos Kelių patrulių kuopos pareigūnai vykdė transporto priemonių nustatyto leistino važiavimo greičio kontrolę, kurios metu iš viso užfiksavo 33 leistino važiavimo greičio viršijimo atvejus: 12 vairuotojų viršijo greitį nuo 20 iki...

1.jpg
2018 09 17
Netikėto reido metu – dovanos mažiesiems eismo dalyviams

Ankstyvą pirmadienio rytą Kaišiadorių rajono gyventojai galėjo pastebėti visus mokyklinius autobusiukus stabdančius ir tikrinančius policijos pareigūnus. Pirmosios naujų mokslo metų savaitės prasidėjo ne tik suintensyvėjusiais reidais, policinėmis priemonėmis, skirtomis užtikrinti eismo saugumą, bet ir dovanomis mažiausiems eismo dalyviams.  

Įrašų
puslapyje
1 2 3 4 ... 29 Pirmyn