Šriftas:
A
A
A
Fonas:
baltas
Juoda
Iliustracijos:
Rodyti
Slėpti

Naujienos

Struktūra ir kontaktai

Darius Žukauskas

Viršininkas

Įstaigos kontaktai

Informacijos tel. 8 700 60000
El. p. info@policija.lt

 

Naujienos

1 - Copy.jpg
2018 09 25
Pareigūnai aiškinasi, kam prisireikė svetimoje piniginėje buvusių pinigų

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Centro policijos komisariate atliekamas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 1 d., dėl vagystės.  

Santakos parkas.jpg
2018 09 24
Kauno apskrities policijos pareigūnai: „Visi kartu sukūrėme gražią šventę“

Praėjęs savaitgalis dėl Popiežiaus Pranciškaus vizito tapo nemenku iššūkiu ne tik renginio organizatoriams, bet ir specialiosioms tarnyboms, aktyviai darbus pradėjusioms dar gerokai prieš renginį. Su tam tikrais iššūkiais teko susidurti ir Kauno miesto gyventojams bei svečiams, atvykusiems į susitikimą su Popiežiumi.

IMG_1608.jpg
2018 09 21
Pareigūnai Jonavoje aptiko beveik 3 tūkst. pakelių kontrabandinių cigarečių

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (toliau – Kauno apskr. VPK) pareigūnai, siekdami užkirsti kelią akcizais apmokestinamų prekių laikymui, gabenimui, naudojimui ar realizavimui, pažeidžiant nustatytą tvarką, prižiūrimoje teritorijoje, aktyviai vykdo įvairias policines ir prevencines priemones.

1.JPG
2018 09 21
Kauno pareigūnai sveikino gyventojus pasirinkusius kelionę ne automobiliu

Nors Tarptautinė diena be automobilio minima šeštadienį, jau šiandien Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sveikina visus gyventojus, vykstančius viešuoju transportu, dviračiais bei pėsčiomis. Taip siekiama ne tik pradžiuginti gyventojus, bet ir atkreipti jų dėmesį į Kelių eismo taisyklių laikymosi svarbą.

Įvykių suvestinė